BİRİM ADI               SOYADI E-POSTA
Rektörlük
Özel Kalem Serpil  DÜZENLİ
Ali KAYA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İç Denetim Birimi Betül ENİŞER
Koordinatörlük
Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü Şahin AKYÜREK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fatih TÜRKOĞLU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Farabi Değişim Programı Koordinatörlüğü Dilek  KARAGÖZOĞLU
Erasmus Koordinatörlüğü Fırat  BEŞTAŞ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Öğretim Elemanı Yetiştirme Programı Koordinatörlüğü Durmuş BARAN   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Özer BAY
Mevlana Değişim Programı Koordinatörlüğü Esra Cengiz ŞENER Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Bölüm Başkanlıkları
Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi Bölümü Başkanlığı Serdar  KARA
Emine AKTİ
Türk Dili Bölümü Başkanlığı
Genel Sekreterlik  Ruhi  KIRSÜLEYMANOĞLU  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yasemin DİLEK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 Personel Daire Başkanlığı Abdullah BABAYİĞİT  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Recep ÇELİK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Hicran ALAGÖZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Nuray BALKAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hukuk Müşavirliği Leyla ESEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Aylin CİVELEK   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Disiplin Ve Ceza İşleri Birimi Hülya  ORHAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Salih Edip ÖCALAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Basın Yayın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü  Sercan ERGİN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Tevhide ÇALIŞKAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Şükriye ASLAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Esra GÖLGE KAPLAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Mustafa ÇANKAYA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Şerafettin TOKUŞOĞLU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Emrah ARSLAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kütüphane Ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Sinan  GÜLEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Ahmet Fuat POLAT Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı Aykut ALAOĞLU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Utku ÇELEBİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı Ramazan ALTIN  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Samiye Aslı BEDİR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Meral ÖZDEMİR
Eyüp  ÇIRAK
Yüksekokullar
Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu Müdürlüğü İlknur GÜLEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Gülfidan KARANFİL Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bolu Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğü Ergün BOZMAZ
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Arife
YANIK
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bolu Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürlüğü Ayşe ŞENGÜL
İlhan  TEKDEMİR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğü Mehmet KARABULUT Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Huri ÇELİK
Kemal Demir Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Müdürlüğü Gülcan ÇELEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tuğçe DÜZGÜN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü Gürhan
ÇETİN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Mustafa
ÇAVUŞOĞLU
 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Meslek Yüksekokulları    
Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü  Rahmi KARAASLAN   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bolu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Mustafa KOCA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fahriye DAMAR
Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Mustafa ALTINBAŞ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sibel GÜLDEMİR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Mengen Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Hava  YÜKSEL  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Muharrem TEMEL Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Ayşen YANIK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Emine  ALTINGÜN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yeniçağa Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Murat MEMİŞ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Güllü DERİN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Seben İzzet Baysal Meslek Yüksekokulu Tülay KOYUNCU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Celalettin TÜRKMEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Mehmet Tanrıkulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu  Serdar 
KOÇ
Enes KABUL Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Enstitüler
Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü Mükerreme ALTINDAŞ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tuncay ALP Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü Emrah Sıran KARA
Çiler GÜLEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü İrem ATLI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Zeynep ŞENSES Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü Mehmet AYAZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Emrah CAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fakülteler
Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı Özgür GÜLDÜR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 Ozan  KILIÇ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Eğitim Fakültesi Dekanlığı İlhan  BAHTİYAR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Burcu ŞAHİN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı İlknur AKPINAR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Özlem ÖZDEMİR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı  Kadir  AYDOĞDU
Buket SEZER Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı Hüsne
DEMİRTAŞ KAYA
 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yasemin
KOÇ
 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İlahiyat Fakültesi Dekanlığı Vedat  ÖZÇELİK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Rukiye  ÖZÇELİK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İletişim Fakültesi Dekanlığı Ayten PAŞ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hakan TANRIVERDİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Dekanlığı Gönül MUTLU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Şenol GÜL
Teknoloji Fakültesi Dekanlığı      -       -          -
Bolu Tıp Fakültesi Dekanlığı Adnan ŞEN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Arzu AKBIYIK
Ziraat Ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanlığı Şamil
TATAR
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
İlkay
 AYRAL Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Araştırma ve Uygulama Merkezleri
Bolu Halk Kültürünü Araştırma Ve Uygulama Merkezi Hamiyet YIKILMAZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Orhan AYTAR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Deney Hayvanları Uygulama Ve Araştırma Merkezi Mücahit ÇAKMAK
Enes  EĞİLMEZ  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Okul Öncesi Eğitimi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Nihan UZAK
Fatma ÖZKAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi Alaattin SAKAR
Hakan ASLANTAŞ
Sürekli Eğitim Araştırma Ve Uygulama Merkezi Erdal DURASİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Volkan GÜLEN
Yenilikçi Gıda Teknolojileri Geliştirme Uygulama Ve Araştırma Merkezi Uğur AHİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Pınar YALÇINKAYA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bilimsel, Endüstriyel Ve Teknolojik Uygulama Ve Araştırma Merkezi Hasan Oğuzhan BOYDAK
Özge  ASLAN
Türkçe Öğretimi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Emine AKTİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Nurettin KARTALLIOĞLU Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Nükleer Radyasyon Dedektörleri Uygulama Ve Araştırma Merkezi Ercan YILMAZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Şenol KAYA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Uzaktan Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Erdal DURASİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Volkan GÜLEN
 Teknoloji Transferi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Özlem Şen YOUSFi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Yasemin ÖZTÜRK TUTUK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 Akşemseddin İslami Bilimler Uygulama Ve Araştırma Merkezi İbrahim ÖZCAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tarımsal Araştırmalar Uygulama Ve Araştırma Merkezi Onur  ÖNEL Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Gölköy Kampüsü 14030 Gölköy/BOLU     

Telefon: +90 374 254 10 00 / 1809 / 1813                                                 Faks: +90 374 253 45 26

ebys@ibu.edu.tr                                                                                       bidb@ibu.edu.tr

KEP Adresi: aibu@hs01.kep.tr

Go to top